Hasło

Login

Rejestracja

Folie termotransferowe

Folia termotransferowa to idealny sposób na to by stworzyć oryginalną i niepowtarzalną odzież. Idealnie sprawdzą się również przy ubraniach, które staną się częścią kampanii promocyjnej Twojej firmy. Dzięki nim zwiększysz rozpoznawalność swojej marki i zakorzenisz się w świadomości swoich klientów.

Oferujemy różne rodzaje folie termotransferowe, których zastosowanie pozwoli uzyskać określone efekty. Pozwolą one uzyskać nadruki o różnej strukturze i wykończeniu (matowe, półbłyszczące i błyszczące). Najpopularniejsze efekty uzyskiwane przy pomocy folie termotransferowe to:

- baranek – folia termotransferowa, która jest miła w dotyku i często wykorzystywana przez producentów odzieży do uzyskania wypukłych nadruków

- electric – folia termotransferowa pozwalająca uzyskać nadruki o metalicznych kolorach

- flock – folia termotransferowa z charakterystycznym meszkiem

- reflex – folia termotransferowa świecąca w ciemności

Folie termotransferowe można nanosić na różne rodzaje tkanin, także te elastyczne, wykonane z tworzyw sztucznych. Są odporne na uszkodzenia i sprawdzą się nawet w przypadku nanoszenia na odzież drobnych elementów. Odzież z nadrukiem wykonanym przy pomocy folie termotransferowe można prać w wysokich temperaturach – nawet 80 stopni (w przypadku nadruków na odzieży sportowej) czy 90 stopni (dla odzieży roboczej). By uzyskać odpowiedni efekt wzór z folie termotransferowe należy wyciąć w odbiciu lustrzanym.