Hasło

Login

Rejestracja

  • Promostars
  • Odzież ID ProWear

Koszulki Polo Promostars

Koszulki polo to jeden z ulubionych elementów nieoficjalnego stroju każdego dbającego o dobry wygląd mężczyzny. Najczęściej używane są po pracy, podczas weekendu, aktywności fizycznych lub wydarzeń sportowych – są nieodłącznym elementem wszystkich golfiarzy i zainteresowanych tą tematyką osób. Koszulki polo należą do kanonu mody męskiej od lat i pomimo częstej zmiany fasonu i kolorystyki, nic nie zapowiada by przestały być popularne. Są to wyjątkowo eleganckie i jednoczesnie niezobowiązujące elementy odzieży. Z tego względu, każda marka odzieżowa ma je w swojej ofercie.

Ze względu na ogromną popularność i ich przeznaczenie, koszulki polo Promostars są idealnym nośnikiem reklamowym. Nasz sklep oferuje najwyższej jakości koszulki polo Promostars, które są przystosowane do nadruków różnego rodzaju. Motywy do nadruku wycina się za pomocą plotera tnącego, a następnie transferuje się je na tkaninę za pomocą prasy transferowej, w temperaturze i czasie odpowiednio dobranym do określonego typu folii. Wykonany nadruk na koszulki polo Promostars jest miękki, dobrze zachowuje się podczas prania i nie pęka. Poza tym samo wykonanie nadruku zajmuje bardzo niewiele czasu, a nadruki można wykonywać już od jednej sztuki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą odzieży reklamowej w tym koszulki polo Promostars, koszulki do nadruku oraz wyjątkowymi nadrukami o różnych właściwościach.