Hasło

Login

Rejestracja

Nadruki na koszulkach sportowych

Specjalizujemy się w dystrybucji najwyższej jakości odzieży sportowej. Posiadamy najlepsze, światowej klasy marki renomowanych producentów odzieży. Oferujemy również nadruki na koszulkach sportowych z naszej oferty. Korzystamy z najlepszych dostępnych na rynku maszyn do nadruków marki Siser. Na rynku istnieje wiele firm wykonujących nadruki na koszulkach sportowych jednak to my jako jedni z niewielu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość usług oraz wyjątkowo konkurencyjne ceny.

Istnieje wiele technik nadruku, do jednej z najpopularniejszych należy sitodruk – to rozwiązanie dla firm, ponieważ uruchomienie maszyny i produkcja nadruku jest o wiele bardziej opłacalna w przypadku większych zamówień. Inną metodą jest folia flex i flock. Nadruki na odzieży sportowej wykonane tą metodą charakteryzują się dużą elastycznością i wytrzymałością na spieranie. W naszej pracy zwracamy szczególną uwagę na jakość materiałów. Zarówno oferowanej przez nas odzieży jak i nadruki na koszulkach sportowych. Naszym celem jest Twoja satysfakcja z efektu końcowego naszych prac.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy udzielą wyczerpujących odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania. Jesteśmy dystrybutorem najlepszej odzieży sportowej w kraju. Stale poszerzamy naszą bogatą ofertę a by spełniać wszelkie wymogi i oczekiwania naszych klientów. Nasze nadruki na koszulkach sportowych znalazły już uznanie wśród wielu klientów – dołącz do tego grona już teraz!