Hasło

Login

Rejestracja

Promostars Cotton

Index Rozmiary Gramatura Skład
42250-20 XXXL, XL, XXL, L, M, S 200 g/m² -
Stany magazynowe - zaloguj się, aby wyświetlić.
Koszulka Polo Cottonklasyczny krój (tabela rozmiarów)materiał prążkowanydzianina typu Piqueoptymalna gramaturapopularne metody znakowania:* nadruk (sitodruk)* termotransfer (Flex, Flock, Colorprint)* haft komputerowyNajchętniej wybierane koszulki polo z kolekcji Promostars.Za pewne ze względu na solidne wykonanie i dodatki jakie posiada.Dzianina pique, o odpowiednio dobranej gramaturze i składzie.- 90% bawełny sprawia, że koszulka jest komfortowa i przyjemna w dotyku.- 10% poliestru odpowiada za stabilizacje rozmiaru, tak by koszulka nie kurczyła się po praniu.- Kołnierzyk ze strukturalnymi wałeczkami, które pełnią funkcje ozdobne oraz praktyczne, układając kołnierzyk przy ciele, zapobiegają jego zawijaniu się.Duży wybór kolorów, zarówno w wersji męskiej jak i damskiej.Koszulki polo Cotton, sprawdzają się jako odzież firmowa, dla pracowników lub podczas imprez firmowych.Popularność zawdzięczają bardzo dobrej relacji ceny do jakości. Staranne uszycie i dobrze wybarwiony materiał, pozwalają na długi czas użytkowania i wiele cykli prania.

Koszulka Polo Cotton

  • klasyczny krój
  • dzianina typu Pique
  • optymalna gramatura 200g/m2

popularne metody znakowania:* nadruk (sitodruk)* termotransfer (Flex, Flock, Colorprint)* haft komputerowy

Najchętniej wybierane koszulki polo z kolekcji Promostars. Zapewne ze względu na solidne wykonanie i dodatki jakie posiada.

Dzianina pique, o odpowiednio dobranej gramaturze i składzie

- 90% bawełny sprawia, że koszulka jest komfortowa i przyjemna w dotyku

- 10% poliestru odpowiada za stabilizacje rozmiaru, tak by koszulka nie kurczyła się po praniu.

- Kołnierzyk ze strukturalnymi wałeczkami, które pełnią funkcje ozdobne oraz praktyczne, układając kołnierzyk przy ciele, zapobiegają jego zawijaniu się.

Duży wybór kolorów, zarówno w wersji męskiej jak i damskiej.Koszulki polo Cotton, sprawdzają się jako odzież firmowa, dla pracowników lub podczas imprez firmowych.Popularność zawdzięczają bardzo dobrej relacji ceny do jakości. Staranne uszycie i dobrze wybarwiony materiał, pozwalają na długi czas użytkowania i wiele cykli prania.

Polecane produkty

Promostars Ladies Cotton
Bestseller

Promostars Ladies Cotton

Index: 42195

Rozmiary: XS, S, M, L, XL, XXL
Promostars Coast

Promostars Coast

Index: 42270

Rozmiary: S, M, L, XL, XXL
Promostars Heavy

Promostars Heavy

Index: 42180

Rozmiary: S, M, L, XL, XXL
Promostars Mars

Promostars Mars

Index: 42320

Rozmiary: S, M, L, XL, XXL