Hasło

Login

Rejestracja

Odzież firmowa

W naszej bogatej ofercie znajduje się również wszelkiego rodzaju odzież firmowa dla takich przedsiębiorstw jak korporacje, restauracje, puby, sklepy, agencje ochrony, kina, aquaparki, apteki lub też wszelkiego rodzaju instytucje państwowe – straż miejska, policja, poczta, urzędy, nfz, mpk czy szpitale. Jest to specjalnie zaprojektowana odzież firmowa z logo zarówno dla pracowników biurowych jak i produkcyjnych. Odzież dla firm może występować w kilku wersjach – od wygodnej takiej jak bluzy firmowe z kapturem po koszulki polo, a także męskie i damskie koszule z kołnierzykiem.

Stosowane przez nas formy nadruku odpowiadają wybranemu materiałowi – na bluzach i koszulkach sportowych zastosujemy flex i flock, natomiast na koszulach, które reprezentują inny rodzaj odzież firmowa, zastosujemy haft komputerowy. Niemniej jednak każdy rodzaj jest doskonałą formą reklamy. Odzież firmowa z logo to wyjątkowy, bardzo wygodny sposób na utrwalanie świadomości marki. Pomaga tworzyć wizerunek firmy. Odzież dla firm wpływa na postrzeganie potencjalnych Klientów przez pracowników. Każdy z nas doskonale wie, że odzież firmowa jest dobrze postrzegana przez pracowników, którzy nie muszą narażać swojego ubrania prywatnego na ewentualne zanieczyszczenia czy zniszczenie.

Odzież firmowa jest również wyrazem dużego zaangażowania pracownika w życie firmy i jest bardzo dobrze postrzegana, przez klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z naszych usług.