Hasło

Login

Rejestracja

Promostars Slim

Index Rozmiary Gramatura Skład
21600-34 L, M, XL, S, XXL 200 g/m² -

Cena: Zaloguj się

Stany magazynowe - zaloguj się, aby wyświetlić.
Koszulka T-shirt Promostars Slimmodny dopasowany krój (tabela rozmiarów)rozciągliwy materiałpodwójne szwyelastyczny ściągacz taśma wzmacniająca na ramionachpopularne metody znakowania:* nadruk (sitodruk)* termotransfer (rozciągliwy Flex, Flock, Colorprint)* haft komputerowy* wszywki żakardowe NOWE KOLORY !30- czerwony42- niebieskiKoszulki Promostars Slim, to nowość w katalogu Promostars.Korzystając z doświadczenia projektantów Reserved i House, stworzony został modny T-shirt o dopasowanym kroju, typu Slim Fit. Niespotykany dotąd w odzieży reklamowej, super-głdaki i rozciągliwy materiał, podkreśla sylwetkę i sprawia że koszulka prezentuje się świetnie. To dlatego jest tak często wybierana przez agencje reklamowe, odpowiedzialne za stworzenie możliwie najlepszego wizerunku firmy czy produktu, podczas różnych eventów, prezentacji produktów, czy spotkań z klientami.

Koszulka T-shirt Promostars Slim

  • modny dopasowany krój (tabela rozmiarów)
  • rozciągliwy materiał
  • podwójne szwy
  • elastyczny ściągacz
  • taśma wzmacniająca na ramionach

popularne metody znakowania:* nadruk (sitodruk) * termotransfer (rozciągliwy Flex, Flock, Colorprint) * haft komputerowy * wszywki żakardowe

NOWE KOLORY! 30 - czerwony, 42 - niebieski

 

Koszulki Promostars Slim, to nowość w katalogu Promostars.

Korzystając z doświadczenia projektantów Reserved i House, stworzony został modny T-shirt o dopasowanym kroju, typu Slim Fit. Niespotykany dotąd w odzieży reklamowej, super-głdaki i rozciągliwy materiał, podkreśla sylwetkę i sprawia że koszulka prezentuje się świetnie. To dlatego jest tak często wybierana przez agencje reklamowe, odpowiedzialne za stworzenie możliwie najlepszego wizerunku firmy czy produktu, podczas różnych eventów, prezentacji produktów, czy spotkań z klientami.

Polecane produkty

Heavy 170
Bestseller

Heavy 170

Index: 21172

Rozmiary: S, M, L, XL, XXL, XXXL

Cena: Zaloguj się

Promostars Ladies Heavy
Bestseller

Promostars Ladies Heavy

Index: 22160

Rozmiary: XS, S, M, L, XL, XL+

Cena: Zaloguj się

Heavy Slim

Heavy Slim

Index: 21174

Rozmiary: S, M, L, XL, XXL

Cena: Zaloguj się

Promostars Premium Plus
Bestseller

Promostars Premium Plus

Index: 21204

Rozmiary: S, M, L, XL, XXL

Cena: Zaloguj się