Hasło

Login

Rejestracja

Promostars Slim

Index Rozmiary Gramatura Skład
21600-42 L, M, XL, S, XXL 200 g/m² -
Stany magazynowe - zaloguj się, aby wyświetlić.
Koszulka T-shirt Promostars Slimmodny dopasowany krój (tabela rozmiarów)rozciągliwy materiałpodwójne szwyelastyczny ściągacz taśma wzmacniająca na ramionachpopularne metody znakowania:* nadruk (sitodruk)* termotransfer (rozciągliwy Flex, Flock, Colorprint)* haft komputerowy* wszywki żakardowe NOWE KOLORY !30- czerwony42- niebieskiKoszulki Promostars Slim, to nowość w katalogu Promostars.Korzystając z doświadczenia projektantów Reserved i House, stworzony został modny T-shirt o dopasowanym kroju, typu Slim Fit. Niespotykany dotąd w odzieży reklamowej, super-głdaki i rozciągliwy materiał, podkreśla sylwetkę i sprawia że koszulka prezentuje się świetnie. To dlatego jest tak często wybierana przez agencje reklamowe, odpowiedzialne za stworzenie możliwie najlepszego wizerunku firmy czy produktu, podczas różnych eventów, prezentacji produktów, czy spotkań z klientami.

Koszulka T-shirt Promostars Slim

  • modny dopasowany krój (tabela rozmiarów)
  • rozciągliwy materiał
  • podwójne szwy
  • elastyczny ściągacz
  • taśma wzmacniająca na ramionach

popularne metody znakowania:* nadruk (sitodruk) * termotransfer (rozciągliwy Flex, Flock, Colorprint) * haft komputerowy * wszywki żakardowe

NOWE KOLORY! 30 - czerwony, 42 - niebieski

 

Koszulki Promostars Slim, to nowość w katalogu Promostars.

Korzystając z doświadczenia projektantów Reserved i House, stworzony został modny T-shirt o dopasowanym kroju, typu Slim Fit. Niespotykany dotąd w odzieży reklamowej, super-głdaki i rozciągliwy materiał, podkreśla sylwetkę i sprawia że koszulka prezentuje się świetnie. To dlatego jest tak często wybierana przez agencje reklamowe, odpowiedzialne za stworzenie możliwie najlepszego wizerunku firmy czy produktu, podczas różnych eventów, prezentacji produktów, czy spotkań z klientami.

Polecane produkty

Promostars Ladies Slim
Bestseller

Promostars Ladies Slim

Index: 21603

Rozmiary: XS, S, M, L, XL, XXL
Promostars Moss

Promostars Moss

Index: 21208

Rozmiary: S, M, L, XL, XXL